Zaznacz stronę
Piotr Brożek - Współpraca

WSPÓŁPRACA

czyli co możemy wspólnie zrobić
Piotr Brożek - samochód z Akuny

Akuna

Od listopada 2003 roku wraz z moją rodziną korzystam z naturalnych suplementów oraz BIO kosmetyków kanadyjskiej firmy Akuna. Ze względu na ich wysoką jakość i skuteczność działania oraz na możliwości biznesowe, które oferuje firma Akuna, zdecydowałem się rozpocząć z nią współpracę, która trwa po dziś dzień.

Jeśli zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest dla Ciebie ważne, a jednocześnie chcesz mieć swój udział w jednej z najszybciej rozwijających się obecnie branż na świecie – branży wellness, to współpraca z firmą Akuna z pewnością będzie dla Ciebie ciekawą propozycją.

Dowiedz się więcej możliwościach, jakie oferuje Akuna oraz o wsparciu, które otrzymasz od firmy, naszego Zespołu oraz ode mnie decydując się dołączyć do społeczności Akuna.

Więcej informacji…

Projektowanie stron WWW

„Jeśli nie ma Ciebie w Google, to znaczy, że nie istniejesz” – tak w jednym zdaniu można przedstawić powód, dla którego posiadanie strony internetowej jest dziś po prostu niezbędne. Dotyczy to w szczególności firm, osób wykonujących wolne zawody, polityków czy celebrytów.

Sam z powodzeniem wykorzystuję w swoim biznesie stworzone samodzielnie strony internetowe. Mogę więc pomóc również i Tobie w pojawieniu się w wirtualnym świecie lub „odświeżeniu” w nim Twojego wizerunku, jeśli posiadasz już swoją witrynę WWW.

Strony tworzę z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią WordPress. Dzięki temu możesz nimi samodzielnie zarządzać bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat ich tworzenia – wystarczy, że umiesz obsługiwać edytor tekstu.

Współpraca partnerska

Jestem uczestnikiem kilku programów partnerskich firm z których produktów lub usług przede wszystkim sam korzystam lub z których korzysta moja rodzina, znajomi oraz partnerzy biznesowi. Dzięki temu mam zawsze pewność, że polecam to, co jest naprawdę wartościowe.

Okazjonalnie angażuję się również w działania promocyjne dotyczące odbywających się w naszym kraju wydarzeń, głównie o charakterze motywacyjno-rozwojowym oraz edukacyjnym. Do największych kampanii, w których dotychczas brałem udział, mogę zaliczyć:

  • Życie Bez Ograniczeń – event motywacyjny podczas którego wystąpili Les Brown, Jakub B. Bączek, Łukasz Jakóbiak, Magdalena Malicka, a głównym mówcą był Nick Vujicic (współpraca z Milewski & Partnerzy)
  • The Way Ahead, Droga Naprzód – pierwsze wystąpienie w Polsce jednego z najbardziej znanych mówców motywacyjnych na świecie Anthony’ego Robbinsa, autora bestselleru „Obudź w sobie olbrzyma” (współpraca z Milewski & Partnerzy)
  • Elite Networker Intensive – warsztaty dla osób działających w marketingu wielopoziomowym (MLM) organizowane przez Piotra Mosio