Zaznacz stronę

O mnie

Poznajmy się bliżej

Od grudnia 2003 roku współpracuję z firmą Akuna – międzynarodową firmą o kanadyjskich korzeniach. Akuna, działająca w dynamicznie rozwijającej się w ostatnich latach branży zdrowia i urody, nazywanej również branżą wellness, jest jedną z wiodących na świeci firm w dziedzinie rozwoju i produkcji naturalnych suplementów oraz BIO kosmetyków.

Przez ten czas wielokrotnie miałem możliwość przekonać się  jak niezwykle skuteczne są produkty znajdujące się w ofercie Akuny. Ich pozytywnego działania na organizm doświadczyłem osobiści, doświadczyły osoby z mojej rodziny oraz znajomi, a także kilkaset osób, które za moim pośrednictwem po nie sięgnęło. Część z nich dzięki temu również rozpoczęło z Akuną współpracę.

Akuna, oprócz możliwości podniesienia jakości naszego życia w aspekcie zdrowotnym, oferuje nam również podniesienie jakości życia w sensie materialnym. Jest to możliwe dzięki sprawdzonemu modelowi dystrybucji jaki Akuna wykorzystuje. Osobiście miałem przyjemność się o tym przekonać, odbierając w grudniu 2011 roku samochód Hyundai i20, który firma w całości sfinansowała.

 

Prywatnie

czyli co robię w wolnych chwilach

Opiekuję się watahą trzech psiaków rasy Sibierian Husky Aigą, Ashką i Arctic’iem z którymi trenuję psie zaprzęgi. Z racji hobby zdecydowałem się swoją wiedzę w zakresie opieki nad zwierzętami, czego efektem jest posiadanie tytułu technika weterynarii.

Interesuję się również sztukami walki – w ostatnim czasie głównie z naciskiem na Tai Chi – oraz bronią współczesną, stąd czasami zdarza mi się odwiedzić strzelnicę.

Od czasu do czasu lubię też zagrać w dobrą grę komputerową, planszową (np. „Talizman”, „Horror w Arkham”) lub fabularną (np. „Warhammer”, „Neuroshima”).