Zaznacz stronę

Od czasu do czasu restart przydaje się nie tylko komputerom, ale i ludziom. Oczywiście nie chodzi mi o „resetowanie się”, jakie co niektórzy preferują w każdy weekend, a bardziej o zwolnienie lub zatrzymanie się na chwilę, wzięcie głębokiego oddechu i zastanowienie się, czy to, co do tej pory robiliśmy jest tym, co chcemy robić nadal.

W moim akurat przypadku takiej chwili zastanowienia, dłuższej chwili… wymagała koncepcja prowadzenia osobistej strony internetowej.

Czasami warto spojrzeć nieco krytycznie na własne działa i poprosić o to samo osoby, co do których mamy pewność, że życzą nam jak najlepiej. Dzięki temu możemy zdobyć cenny feedback, który pozwoli nam na obranie nowego kursu.

I to właśnie zrobiłem! Choć trzeba przyznać, że wcale nie było to łatwe i przyjemne. Musiałem odciąć się od tego, co już stworzyłem, wręcz to zburzyć, by na gruzach mogła powstać jeszcze piękniejsza budowla.

Mam jednak nadzieję, że teraz odwiedzając moją stronę, a zwłaszcza na jej część blogową, otrzymasz wiele wartościowych treści.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, sugestie lub pomysły, co mogło by się jeszcze na stronie pojawić lub co warto na niej zmienić, to pisz o tym śmiało w komentarzu 🙂